هشداااااااااار!!!!

سلام..

بسم الله الرحمن الرحیم ..

خواهر و برادر عزیز که این مطلب رو میخونید..

1-در قیامت از شما نمیخوان تعداد آهنگ هایی که از یاس یا آرمین 2afmگوش دادی آمارشون رو بگی....در واقع ازت می پرسن چند تا از سوره های قر آن رو روی گوشیت گذاشتی و بهش گوش دادی..

قرآن جلا دهنده قلب و ارامش بخش به خدا امتحان کردم که میگم جلا میبخشه یه ماه امتحان کن بعد اگه نشد بیا هرچی خواستی به من بگو..

❄

2- تو روز قیامت نمیگن چند تا صفحه توی واتس آپ داشتی آمارشو ازت بخوان میگن چند رکعت با خلوص نیت خوندی با یاد خدا خوندی اونایی که نماز می خونن چند بار بعد از نماز موندین با خدا حرف بزنید خدا صدات کرده دلش برات تنگ شده انصافه  این که به خاطر مثلا فیلم عمر گل لاله که توی روز قیامت دستیگرت نیست و کمکت نمیکنه خدایی با اون عظمت و مهربونی رو ول کنی ؟؟؟

به خاطر لذت های دنیایی که زود گذره و فقط فریب شیطان لعنت شده اس ؟؟؟

چند بار عکس الله رو توی اینیستاگرامت پخش  کردی به جای دختر و پسرایی که بوسه به هم میدن؟؟

چند بار سوره های قرآن رو حداقل یه آیش رو بهش فکر کردی و بهشون عمل کردی ؟؟؟

و به جای شعرهایی عاشغونه که فقط فریب اسرائیل و سگهایی امثال اونهاس قرآن  جایگزین کردی ؟؟؟

چند بار با خدا با خلوص نیت نماز خوندی و دعا کردی و قرآن زمزمه کردی و برات دلنشین بوده و اونا رو جایگزین صدای عشقت و پیام اون و خنده هاش کردی تا خنده خدا رو به دست بیاری ؟؟

اون دوست پسر یا دوست دخترت که وقتت رو صرفش می کنی اون دنیا توی قیامت نمیاد جلوی خدا و بگه آره خدا به خاطر من اونو ببخش نه برعکس میاد میگهخدا این فریبم داده و از تو غافلم کردهه و از توفراریه.. چند بار ؟؟

چند بار برای عشقت انتظار کشیدید که توی پارک بیای و منتظرش بویدی ؟؟در حالی که خدا صبح صدات میزنه ظهر صدات میزنه و شب صدات میزنه و تو فقط میگی اووووف کی حال داره بره نماز ولش کن  در حالی که خدا بیشتر منتظره که تو رو از شرک دور کنه؟؟

خواهر و برادر عزیزم؟؟؟

چند بار برای دوستت هدیه خریدی در صورتی که اون دنیا جلو راهتر رو میگیرن و میگن به جای اینکه بنده خدا رو شاد کنی و اون هدیه ای که برای اون دوستت خریدی رو بدی به یه بچه یتیمی یه حداقل 500 تومن از اون پولی که برای دوستت خرج کردی رو توی صندوق صدقات انداختی؟؟

در حالی که توی قرآن اومده:

وَإِذْ أَخَذْنَا مِیثَاقَ بَنِی إِسْرَائِیلَ لا تَعْبُدُونَ إِلا اللَّهَ وَبِالْوَالِدَیْنِ إِحْسَانًا وَذِی الْقُرْبَى وَالْیَتَامَى وَالْمَسَاکِینِ وَقُولُوا لِلنَّاسِ حُسْنًا وَأَقِیمُوا الصَّلاةَ وَآتُوا الزَّکَاةَ ثُمَّ تَوَلَّیْتُمْ إِلا قَلِیلا مِنْکُمْ وَأَنْتُمْ مُعْرِضُونَ..

چند بار اون عزیزم ودوست دارم با اون احن عاشقانه که به عشق دروغینت میدی رو به مادرت بدی و اون بوسه ای که حرام است رو به دوستت میدید به مادرت دادی تا خداوند گناهات رو ببخشه ؟؟

چند بار از اون همه نعمت خدا درست استفاده کردی ؟؟

اصلا چقد بلدی ق رآن ونماز بخونی؟؟

اونایی که حجاب رو رعایت نمیکنن  و میگن ظاهر مهم نیس دلم پاکه.. اگر دلت پاک باشه ظاهرت ازش پیروی میکنه  پس دلت کهنس گندیدیه است>>>>

 اونایی که پارتی میگیرین.. چند بار تو ی اون خونه به جای پرتی و مشروب خوری  دعا برگذار کردی ؟؟ قرآن خوندیید و دوستاتون رو جمع کردیدد برای کمک به یتیمانوفقرا؟؟؟ اون دنیا ازت نمیپرسن خونه که بهت دایدم رو چند بار توش مشروب خوردی ؟؟میگن چند بار از این نعمت استفاده کردیو توی اون خدا رو یادکردی ؟؟

عزیزان من خدا مهربون توبه کنید به خدا توبه پذیره ....

☑باز هم از این حرفا براتون دارم مشتاق بودین بگین .. فقط الکی نگیرید به حرفام فکر کنید..

خواهر و برادر عزیزم لطفا به حرفام فکر کنین ساده نگذرید اینارو دارم با خون دل میگم با گریه و عصبانیت که چرا اینقدر سر سری قیامت رو میگیرید .؟؟

 

 

          ✏ادامه دارد ...

/ 3 نظر / 10 بازدید
✦❈✦راهی برای تو... ✦❈✦

سلام حنانه خانوم،دیدی اون خارجی هایی رو که تازه مسلمون شدن؟می بینی چقد معتقد و پایبند اسلام هستن؟ همه چیز اسلام رو میدونن چون با تحقیق و با علاقه و خودجوش پابه راه اسلام گذاشتن.حقیقت اینه که مسلمون شدن ما فقط به این دلیل بوده که پدر و مادرمون مسلمون بودن و موقع بدنیا اومدنمون تو گوشمون اذان خوندن و دیگه شدیم مسلمان...اما این مسلمان بودن نیست...اول مردم باید خودشون اسلام رو پیدا کنن و بعد با علاقه و عشق به دستوراتش احترام بذارن. با حرفای این چنین واعظانه،کسی مشتاق نمیشه باید یه کاری کنیم که مردم اول به خدا و اسلام ایمان بیارن بعد...بنده دبیر دین و زندگی هستم و در این راه فعالیت میکنم.باز هم جای شکر دارد که کسانی مثل شما هستند که احساس مسئولیت میکنن.یا حق.[گل]

مرتضی

ما برون را ننگریم و قال را ما درون رو بنگریم و حال را بگذارید هر کسی برای خودش تصمیم بگیره.آدم اا اونقدر شعور دارند که بفهمند کدام کار براشون خوبه. بهتره که این نصیحت ها را کم کنیم و اجازه بدهیم هر کسی با عقل خودش برای خودش تصمیم بگیرد. به قول کتاب آسمانی ما در دین اجباری نیست.

مرتضی

هر کسی از ظن خود شد یار من هیچ وقت با حرفهاتون هر چند که فکر کنید درست است به کسی توهین نکنید. رحمه للعالمین با مهربانی و محبت دلها رو جذب می کرد نه با توهین و افترا. بد نیست سیره نبوی را ملاک قرار بدهیم نه افکار خودمان را.